
Shop Our Best Sellers
-
Long Division Paperback Workbook
Regular price $15.99 USDRegular priceUnit price / per -
Grade 3 Two-Step Word Problems Instant Download Workbook
Regular price $8.25 USDRegular priceUnit price / per$15.99 USDSale price $8.25 USDSale

About the Author
Hi, I'm Laura. I love helping children succeed in math. I have over 17 years of teaching experience in the classroom, and specialized in working with students who struggled . They are my inspiration for creating workbooks that create successful students.
What Purchasers are Saying
-
Parent Review:
"Got this for my 3rd grader to get his multiplication facts down well, and with his attention span, I will take anything that is entertaining to help! He loves it!"
-
Grandparent Review:
"Perfect way to help cement the multiplication facts into my grandsons head."
-
Teacher Review:
"They love the mazes, they always ask for more maze pages!"